Ajutised muudatused liikluskorralduses Raplas Kastani, Koidu ja Mahlamäe tänavatel

Ajavahemikul 08.08.2017 - 07.12.2017 teostatakse Raplas, Kastani, Koidu ja Mahlamäe tänavatel kergliiklusteede ehitus- ja tänavate remonttöid.

Ehitustööde teostamine võib kaasa tuua muudatusi liikluses. Palume järgida liikluskorraldusskeeme. Seoses ehitustöödega on teeolud halvemad ja ajutiselt võib olla raskendatud ligipääs piirkonna kinnistutele.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Projekti „Rapla linna Kastani ja Koidu ettevõtluspiirkonna taristu arendamine" elluviija on Rapla Vallavalitsus, ehitustööde teostaja AS Trev-2 Grupp. Tehtavate töödega parandatakse tänavate olukorda, liikluskorraldust ja –ohutust, valgustust, kergliiklemise võimalusi. Projekti toetaja on Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond, rakendusüksus  Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus. Toetust meetmest "Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine" on kuni 1 189 036,95 eurot, millele lisandub vajalik osa Rapla valla eelarvest.

Ehituse alane informatsioon:

Jevgeni Remmet