Heategevusfond Aitan Lapsi pakub sajale Rapla maakonna noorele võimalust osa saada muusikaelamusest ja pakub tasuta 100 piletit 20.augustil 2017 Tallinna Lauluväljakul toimuvale Ruja kontserdile. Transport Tallinna ja tagasi tuleb osalejatel tagada ja kulud omavahenditest kanda.

Tasuta kontserdipiletite tellimiseks ootan hiljemalt 14.augustiks osaleda soovivate noorte ja nende saatja nimesid, samuti saatja e-posti aadressi, kuhu heategevusfond saadab vajaliku koguse e-pileteid. Pääsmed tuleb välja printida ning igal kontserdikülastajal peab pilet kaasas olema.

Tellimisel kehtib põhimõte, „kes ees, see mees".

Tagasiside Rapla Maavalitsuse hariduskorralduse peaspetsialist Lea Leppikule Lea.Leppik@rapla.maavalitsus.ee, tel 484 1158; 5561 5405