Rapla Maavalitsus ja Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus tunnustasid 2016. aasta tublimaid ettevõtjaid

Neljapäeval võõrustas Raplamaa 2016. aasta tublimaid ettevõtjaid möödunud aastal 2015. aasta äriteoga pärjatud vineerist ja plaatmaterjalist laste- ja koolimööblit tootev Harviker OÜ. Tunnustusi jagati kuues kategoorias, lisaks eriauhind. Rapla Maavalitsus ja Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus olid palunud pidulikule üritusele igast kategooriast kolm paremat.

Meie vallast jagus tunnustusi üheksale tublile ettevõttele, neist kaks tulid oma kategoorias võitjateks.

Ettevõtja sõber 2016 võitja ja maakonna hõbedase vapimärgi omanik on Tre Raadio ühing MTÜ. Samas kategoorias olid nominentideks ka Margus Nerman (Swedbank) ja Töötukassa Raplamaa osakond.

Uustulnuk 2016 võitja ja maakonna hõbedase vapimärgi omanik on TaevaniMaani OÜ meistrikoda. Sama kategooria nominent Warmeston OÜ.

Töötaja sõber 2016 nominendiks meie vallast oli Fleur OÜ/Floris Ilusalong.

Eriauhinnaga tunnustati Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi õpilasfirmat Shococo.

Äritegu 2016 nominentideks meie vallast olid Rapla Tarbijate Ühistu ning Saarioinen Eesti OÜ. Tähtsaima kategooria võitjaks ja maakonna kuldse vapimärgi omanikuks sai Kohila Vineer OÜ.

Väike ja tubli 2016 ning Tubli talu 2016 kategooriates nominente Rapla vallast kolme hulgas sellel aastal ei olnud.

Maavanem tunnustas kuldse vapimärgiga 20 aastase tegutsemise eest ettevõtlusemaastikul Raplamaa Arendus-ja Ettevõtluskeskuse juhatajat Janek Kadarikku.

Palju õnne, jõudu ja tarku otsuseid ka edaspidi!