Tallinn Music Weeki artistid jõuavad Raplasse: rahvaga pidutsevad Sutari ja Tcheka

Eesti Pärimusmuusika Keskus toob Raplasse, Moostesse ja Viljandisse tuntud linnafestivali Tallinn Music Weeki (TMW) artistid ja meeleolud. Rapla Kultuuriklubisse Baas saabub Euroopa üks olulisim festival TMW 30. märtsil kell 19 koos Poolast pärit Tcheka`ga.

TMW Viljandi pärimusmuusika festivali õhtu programmijuht Tarmo Noormaa tutvustab üht õhtutähte: "Ansambel Sutari on näide pärimusmuusika maisemast kirest. Teaterlikke ja kirjuid muusikakogemusi üheks lauldes ja tantsides annavad kolm neidu- Barbara, Katarzyna ja Zofia, alati haarava ja kauni lavasõu."

TMW Viljandi pärimusmuusika õhtu raames astub Sutari rahva ette ka veel 31. märtsil kell 19 Mooste Põhikoolis. Viljandi pärimusmuusika aidas esineb TMW-i artist Tcheka Roheneemesaartelt 2. aprillil kell 16. Tutvu TMW Viljandi pärimusmuusika festivali õhtu täpse programmiga siit: www.folk.ee. TMW Viljandi pärimusmuusika õhtu leiab aset 1. aprillil Vabal Laval, Tallinnas. Pileteid saab soetada Piletilevi müügipunktidest üle Eesti ja kohapealt.