13.02.18

 

 

abivallavanem Margo Hussar  - 5389 2441 - margo.hussar@rapla.ee
sotsiaalnõunik Maiu Kalmus - 489 0515, 5342 6030 - maiu.kalmus@rapla.ee
sotsiaaltööspetsialist Inna Tamm 489 0512, 505 9718, inna.tamm@rapla.ee
sotsiaaltööspetsialist Maarika Leenurm - 489 0526, 5562 3828 - maarika.leenurm@rapla.ee
lastekaitsespetsialist Piret Jaakberg - 489 0526, 524 0423 - piret.jaakberg@rapla.ee
lastekaitsepeaspetsialist Sirve Salu - 489 0545, 504 8563 - sirve.salu@rapla.ee

Juuru teenuskeskuse sotsiaaltöö spetsialist Kristina Eesmets - 484 1004 - kristina.eesmets@rapla.ee

Kaiu teenuskeskuse piirkonnajuht Kaja Heinsaar - 484 5525, 5329 2701 - kaja.heinsaar@rapla.ee

 

 

 

 

 

Toimetaja: KATRIN KRUUSIMÄGI