Rapla vald tunnustab ja tänab

3. märtsil, Rapla valla 126. sünnipäeval tänati ja tunnustati möödunud aasta tublimaid.

Tänukirjad pälvisid abipolitseinikud Marion Pettai, Agnes Carmen Olju ja Eha Rande, kauaaegne apteeker Viivi – Helene Kesküla, Rapla Linna Pensionäride seltsi eestvedaja Maret Raus ja saalihoki- ja korvpallielu edendaja Marek Lairand.

Rapla valla kauneim kodu 2016 aastal on perekond Amburite kodu, Sulupere külas.

2016. aasta parimaks naissportlaseks valiti orienteeruja Triinu Rooni,
parima meessportlase tiitel läks jalgrattur Peeter Pruusile.
Rapla valla parim treener möödunud aastal oli Aivar Kuusmaa ning
parim võistkond AVIS Rapla Korvpallimeeskond.

Kultuuriauhind „Valla Vedur" omistati Rapla Kultuurikeskuse juhataja Age Rebelile ning Rapla Muusikakooli õpetaja Jandra Puusepale.

Haridusauhinna "Rapla Rüblik" pälvisid pikka aega Kodila kooli juhtinud ning piirkonda arendanud Arved Allemann, Rapla Lasteaia Naksitrallid muusikaõpetaja Anu Meresmaa ning Rapla Ühisgümnaasiumi direktor Imbi Kalberg.

2016. aasta sotsiaalvaldkonna "Elusa tule auhind" auhind anti Rapla valla vabatahtlikule päästjale, pikaaegsele EELK Rapla koguduse aktiivsele liikmele ja Rapla valla lasteasutuste tuntuimale jõuluvanale Rein Ungale.

Majandusauhind „Rapla Sild" omistati 20 aastat Rapla vallas tegutsenud kvaliteetseid matkatelke tootvale ettevõttele OÜ Hilleberg Eesti.

Täname, et olete oma elu- või töökohaks valinud Rapla valla.

Marion Pettai                                  Agnes Carmen Olju
 Maret Raus

Viivi-Helene Kesküla                         Marek Lairand                                 Avo Ambur

Age Rebel                                 Jandra Puusepp