« Tagasi

Lastefond kutsub Rappeli keskusesse perepäevale

Laupäeval, 11. märtsil leiab Raplas Rappeli keskuses aset TÜK Lastefondi heategevuslik perepäev, mille raames kogutakse annetusi ravitoitu vajavatele lastele.

Tasuta perepäev on osa Lastefondi kampaaniast "Üleannetus", mis tipneb samaaegselt toimuvate üle-eestiliste heategevusüritustega 15 maakonna kaubanduskeskustes.

Lisaks annetamisvõimalusele pakutakse Rapla üritusel osalejatele võimalust erinevatel viisidel meelt lahutada: kohal on näomaalijad ja Lottemaa tegelased, mõõtu saab võtta paberlennukite täpsuslennutamises ning kaunistada seina värviliste käejälgedega. Perega veedetud toreda päeva jäädvustavad üleannetu fotoseina taustal pildile fotograafid ning häid inimesi rõõmustavad oma etteastetega Getter Jaani ja Izzi in Scarlet. Päeva juhib Lotte.

Perepäev saab alguse kell 12.00 ning tegevust jagub kella 15.00ni. Kampaania raames on haigeid lapsi võimalik toetada ka spetsiaalses veebikeskkonnas www.üleannetus.ee andes oma panuse Eesti kaardi täitmisse annetustega. Samast keskkonnast leiab ka täpsema info kõigi 15 perepäeva kohta.