« Tagasi

Ideekonkurss: Rapla kalmistu rahupaik

Rapla Vallavalitsus kutsub osalema Rapla kalmistule kavandatava rahupaiga ideekonkursil.


Ideekonkursi eesmärk on leida tagasihoidliku eelarve piires sobiv ruumiline lahendus Rapla kalmistu praeguse majandusnurga ühele osale, kuhu kujundatakse vaikuse laste ja kadunud inimeste mälestuskoht. Mälestuskoha rajamiseks on Rapla valla investeeringute kavas ette nähtud 5000 eurot. Auhinnafond moodustab 800  eurot koos riigimaksudega, kavandi teostamiseks jääb 4200 eurot koos käibemaksuga. Idee autori soovil võib ta preemiast loobuda ja kasutada idee teostamiseks kogu summat. Ideekonkursi võidutöö autori või autorite kollektiiviga (edaspidi tekstis: autoriga) sõlmitakse väljakuulutamiseta läbirääkimistega hankemenetluse tulemusena leping kavandi teostamiseks 2017. aastal. Idee autoril peab olema valmidus idee teostada või leida etteantud eelarve piires teostaja.

Ideekonkurss on anonüümne ja märgusõnaline. Osaleda võib igaüks, kes suudab pakkuda konkursi tingimustele vastava töö. Autor võib töö esitada omal valikul kas elektrooniliselt või paberkandjal. Kavandite esitamise tähtaeg on 2.augustil 2017 kell 10:00.

Töid hindab źürii koosseisus Kalle Toomet, Hans Liibek, Ülle Laasner, Jane Schelejev, Valter Uusberg, Sirle Sule, Mihkel Kukk, Matthew Edminster, Kairi Orgusaar.

Täpsemalt ideekonkursist siit.