Ettekirjutus Mahlamäe endise katlamaja omanikule

Rapla Vallavalitsus tegi 4. juunil, seoses Rapla linnas Mahlamäe 7 kinnistul asuva ehitise ohtliku olukorraga, osaühingule Alsen Transport sunnirahahoiatusega ettekirjutuse.

Kinnistul asub katlamaja, mis on olnud aastaid kasutuseta. Ehitise üldine seisukord on halb- hoonel ja selle korstnal on niiskuskahjustused ning osaliselt on hoones sisse varisenud vahelagi. Ehitisel on ukseavad ja aknad puudu ning neid pole suletud vältimaks kolmandate isikute pääsemist ehitisse. Kinnistut piirav võrkaed oli Mahlamäe 5 kinnistu ja Välja tänava poolsest otsast katki. Mahlamäe tänava poolsel küljel on kaks autoväravat, mille all on nii suures vahed, et sealt alt on võimalik läbi pugeda ning kinnistule pääseda.

Ettekirjutuse kohaselt tuleb kinnistul olev ohtlik ehitis lammutada hiljemalt käesoleva aasta 20. septembriks.

Jõustunud ettekirjutused avaldatakse edaspidi valla kodulehel siin.