Rapla valda esindanud köieveo meeskond saavutas 1. koha

7.-8. juuli toimusid Haapsalus Eesti omavalitsuste suvemängud, kus Rapla valda esindanud köieveo meeskond saavutas 1. koha.
Rapla valla köieveo meeskond ei ole kellegi jaoks uus meeskond vaid haldusreformi käigus liidetud endine Juuru valla meeskond, kuhu kuuluvad Ott Meinberg, Mikk Meinberg, Maarek Lee, Marco Lee, Kaido Lee, Jaan Nokkur ja Margus Laurimaa.
Juuru meeskonnal on varasemast ajast 7 võitu 2010-2016, eelmisel aastal kahjuks meid võistlema ei lubatud ja lohutuseks saime võitja meeskonnaga tõmmata, mille tulemusena anti välja tugevaima meeskonna medalid.
Meil on väga hea meel tõdeda, et köieveo meeskonnad on aastatega ainult tugevamaks muutunud. Meie mehed pole aastaid nii korralikult köit tõmmata saanud, kui sel aastal. Meeskonnad olid võrdsemad ja koheselt ühtegi väga tugevat ja väga nõrka meeskonda välja ei joonistunud,
Köieveos ei võistle iga meeskond ainult enda eest vaid elatakse alati kaasa ka teistele meeskondadele, antakse kiireid juhiseid, kuidas jalgu või käsi hoida ja muidugi kõvahäälne tempokarjumine käib kõige sellega alati kaasas.
Tänan väga meie meeskonna mehi ja nende perekondi, et igal aastal jälle selle asjaga kaasa tulete. Kindlasti tahame veel ära käia järgmisel aastal toimuvatel 15. Eestimaa Suvemängudel, mis toimuvad 12.-14. juuli Tartus.

Kapten
Liisa Lee