Haridusauhind "Rapla Rüblik"

1.03.16
 
"Rapla Rüblik" on valla aasta haridusauhind, mis omistatakse isikule, kelle elutöö või õppeaastal silmapaistev tegevus ja isiklik eeskuju on oluliselt kaasa aidanud valla hariduselu edendamisele üld- või huvihariduses.
 
Auhind on keraamik Ene Kiinvaldi poolt valmistatud keraamiline kell ning rahaline preemia.
 
Kandidaadid esitatakse Rapla Vallavalitsusele igal aastal hiljemalt 1. veebruariks. 
Auhinnasaajad valib Rapla Vallavolikogu hariduskomisjon. 
Auhind antakse üle kord aastas volikogu esimehe ja vallavanema vastuvõtul.
 
"Rapla Rüblik" 2015
Karin Mürk
Ivo Rüütalu
Kadi Saks
 
"Rapla Rüblik" 2014
Aino Herodes
Tiina Toom
Rein Voorel
 

"Rapla Rüblik" 2013

Anu Kuljus (Rapla erilasteaed Pääsupesa õpetaja)
Avo Ambur (Rapla vallavolikogu hariduskomisjoni esimees 2009-2013)
Maarika Laanisto (Rapla Ühisgümnaasiumi loodusõpetuse ja füüsika õpetaja)

"Rapla Rüblik" 2012

Tekla Tappo (Rapla Muusikakooli viiuliõpetaja)
Ülle Mäekivi (Rapla Ühisgümnaasiumi eesti keele ja kirjanduse õpetaja)
Jaan Reimund (Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi direktor)
 
"Rapla Rüblik" 2011
Angela Katkosilt (Rapla Muusikakooli flöödiõpetaja)
Aune Kähär (Rapla Lasteaed "Kelluke" direktor)
 
"Rapla Rüblik" 2010
Reet Voorel (Rapla Ühisgümnaasiumi õpetaja)
Virve Pärn (Alu Lastead-Algkool õpetaja)
 
"Rapla Rüblik" 2009
Aare Heinvee
Enn Tammik (Rapla Muusikakooli löökpilliõpetaja)

"Rapla Rüblik" 2008
Anne Änilane (Kodila Põhikooli direktor)
Silva Gabriel (Lasteaed Kelluke õpetaja)
Maie Sepper (MTÜ Alu Rahvaõpistu)
 
"Rapla Rüblik" 2007
Ludmilla Käsper (Kuusiku Raamatukogu juhataja)
Svea Jõeste (Rapla Erilasteaed "Pääsupesa" juhataja)
Maiu Albo (Rapla Lasteaed "Naksitrallid" õpetaja)
Elmo Meius (Rapla Vesiroosigümnaasiumi õpetaja)

,,Rapla Rüblik" 2006
Vilme Paluoja  (Rapla Lasteaed ,,Kelluke" õpetaja"
Kersti Saadlo  (Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi õpetaja)
Jaak Karp       (Rapla Korvpallikooli tegevjuht ja treener)
 
"Rapla Rüblik" 2005
Elve Sutt      (Rapla Lasteaed ,,Naksitrallid", juhataja)
Evi Ärmpalu (Rapla Lasteaed ,,Pääsupesa", õpetaja)
Alar Mutli     (Kodila Põhikool, hoolekogu liige)
 
"Rapla Rüblik" 2004 
Kai Sillaots   (Rapla Lasteaed "Päkapikk", õpetaja) 
Aivar Arak    (Hagudi Huvikeskus, juhataja) 
Gaida Kabral (Rapla Vesiroosi Gümnaasium, õpetaja) 
 
"Rapla Rüblik" 2003 
Eha Meidla      (Rapla Ühisgümnaasium, muusikaõpetaja) 
Malvi Kapstas  (Hagudi Põhikool, huvijuht) 
Anne Rekkaro (Rapla Lasteaed "Naksitrallid", õpetaja) 
 
"Rapla Rüblik" 2002 
Rapla linn 
1. Jaak Võsa (Rapla Vesiroosi Gümnaasium, tööõpetuse õpetaja) 
2. Pilvi Pregel (Rapla Vesiroosi Gümnaasium, algklasside õpetaja) 
3. Jaan Metssalu (Rapla Vesiroosi Gümnaasium, hoolekogu esimees) 
4. Richard Adand (Rapla Ühisgümnaasium, inglise keele õpetaja) 
5. Olavi Ratas (Rapla Laste ja Noorte Spordikool, direktor, korvpallitreener) 
6. Heldur Rahuoja (Rapla Maavalitsuse haridusosakonna nõunik. Õpilaste seas
populaarse mälumängu kauaaegne korraldaja, hariduslooliste uurimuste autor)
 
Rapla vald
7. Liis Ehavere (Hagudi Põhikool, klassiõpetaja) 
8. Ülle Riisalu (Alu Lasteaed-Algkool, juhataja) 
9. Vahur Tarkmees (Hagudi Põhikool, hoolekogu esimees) 
 
"Rapla Rüblik" 2001 
Rapla linn 
1. Krista Mägi (Rapla Vesiroosi Gümnaasium, emakeele õpetaja) 
2. Thea Paluoja (Rapla Laulustuudio, juhataja) 
3. Aime Liiv (võistlustantsuklubi "Mustang", tantsuõpetaja) 
4. Aarne Liiv (võistlustantsuklubi "Mustang", tantsuõpetaja) 
5. Maimo-Helene Triik (Rapla Ühisgümnaasium, ajaloo õpetaja) 
 
Rapla vald 
6. Ester Kulagina (teenekas kodu-uurija ja õpilaste juhendaja) 
 
"Rapla Rüblik" 2000 
Rapla linn 
1. Ebe Eesmaa (Rapla Lasteaed "Päkapikk", 
juhataja asetäitja õppe-kasvatustöö alal) 
2. Rein Kadarpik (kauaaegne korvpallitreener) 
3. Urve Uusberg ("Riinimanda" kooride põhidirigent) 
4. Maie Metsniit (Rapla Ühisgümnaasium, inglise keele õpetaja) 
 
"Rapla Rüblik" 1999
Rapla linn 
1. Tiiu Laurimaa (Rapla Vesiroosi Gümnaasium, algklassiõpetaja) 
2. Aime Peever (Rapla Vesiroosi Gümnaasium) 
3. Tiiu Kosk (Rapla Ühisgümnaasium) 
4. Mai Meisalu (Rapla Ühisgümnaasium, saksa keele õpetaja) 
5. Mari Sepp (Rapla Õhtukeskkool) 
6. Mariane Roomet (Rapla Lasteaed "Naksitrallid", õpetaja) 
7. Ruth Klaus (Rapla Lasteaed "Kelluke", õpetaja) 
 
Rapla vald 
8. Tiina Mardimäe (Alu Lasteaed-Algkool, lasteaiaõpetaja) 
9. Asta Mustallikas (Kodila Põhikool, õpetaja) 
10. Pilvi Pärnpuu (Hagudi Põhikool, muusikaõpetaja) 
 
"Rapla Rüblik" 1998 
Rapla linn 
1. Evi Komsaare (Rapla Vesiroosi Gümnaasium) 
2. Siiri Põllu (Rapla Vesiroosi Gümnaasium õpetaja) 
3. Aili Grichin (Rapla Õhtukeskkool) 
4. Eve Adang (Rapla Lasteaed "Päkapikk", õpetaja) 
5. Ene Rego (Rapla Lasteaed "Kelluke", õpetaja) 
6. Helju Mosona (Rapla Lasteaed "Naksitrallid", õpetaja) 
7. Vivi Ruut (Rapla Erilasteaed "Pääsupesa", logopeed) 
 
Rapla vald 
8. Urma-Kai Ruut (Rapla valla Lasteaed "Naerulind", õpetaja) 
9. Ivi Vaiknurm (Kodila Lasteaed, juhataja) 
10. Elme Süld (Kuusiku Lasteaed, õpetaja) 
11. Marge Tedre (Alu Lasteaed-Algkool., lasteaiaõpetaja) 
12. Õie Rikk (Alu Lasteaed-Algkool, lasteaiaõpetaja) 
13. Anu Luus (Alu Lasteaed-Algkool., õpetaja) 
14. Ülle Riisalu (Alu Lasteaed-Algkool, juhataja) 
15. Ülle Seisonen (Hagudi Põhikool, klassiõpetaja ja inglise keele õpetaja) 
16. Kärt Beljäev (Hagudi Põhikool, reaalainete õpetaja)
17. Lilja Maiste (Kodila Põhikool)
18. Reet Rospu (Kodila Põhikool)