Rapla vallavolikogu valimised

8.05.14

 

Kohaliku omavalitsuse volikogu valimise seadus

Vabariigi Valimiskomisjon

 

Rapla Vallavolikogu valimised 20.10.2013

Volikogu liikmete arvu määramine

Valimisringkonna moodustamine

Valla valimiskomisjoni moodustamine

Kandidaatide koondnimekiri - kandidaate saab vaadata ka SIIT.

Kandideerimine 2013. a kohalikel valimistel (üldinfo ja kandideerimisdokumentide vormid.

Rapla valla valimiskomisjon asub Rapla Vallavalitsuse ruumides aadressil Viljandi mnt 17, Rapla

Rapla valimiskomisjoni tööaeg - alates 21.08 kuni 18.09
E, K, R kella 11-13
T, N kella 14-16
10. septembril töötab valimiskomisjon kella 14-18

Kontaktid

Valla valimiskomisjoni esimees Ants Soodla
telefon 489 0518
e-post: ants.soodla@rapla.ee

Hääletussedelite ülelugemine

Rapla valla valimiskomisjon teatab, et hääletussedelite ülelugemine valimiskomisjonis algab 21.10.2013.a. kell 10:00 Rapla Vallavalitsuse saalis aadressil Rapla vald, Rapla linn, Viljandi mnt 17.

Ants Soodla
Komisjoni esimees

Valimiste tulemuste kindlakstegemine

Valimiskomisjoni protokoll

Hääletustulemuste protokoll

Valimistulemuste protokoll

 

Valla valimiskomisjoni otsused 

Volikogu liikmete registreerimine

Volikogu asendusliikmete registreerimine

Lisamandaatide registreerimine

Kus hääletada ja millal hääletada?

VALIMISJAOSKOND NR 1

Asukoht: Rapla linn, Tallinna mnt 17a (Rapla Kultuurikeskus)
Hääletamise aeg valimispäeval: 9.00–20.00
Eelhääletamine: 10.10–16.10.2013 kella 12.00–20.00
Telefon: 5884 5526

Piirid: Jaoskonda kuuluvad Sulupere, Tuti, Mahlamäe, Nõmme, Ridaküla ja Uusküla küla ning järgmised Rapla linna tänavad: Keskkooli, Kooli, Kauba, Hariduse, Taara, Palli, Lasteaia, Lehe, Lille, Vahtra, Sulupere, Tammemäe, Laulu, Põllu, Nurmenuku, Liiva, Nurme, Veetorni, Kase, Muruplatsi, Tallinna mnt 12 kuni 48 paarisnumbrid, Viljandi mnt 3 kuni 59, Jõe, Karja, Side, Vee, Kodu, Ülejõe, Koidu 1 kuni 8, Kohtu, Aia, Eha, Ao, Pargi, Välja 1 kuni 39 paaritud numbrid, Mäe, Alu tee, Suve, Sügise, Talve, Kevade, Loo, Kalda, Aasa, Sauna, Tallinna mnt 9 kuni 41 paaritud numbrid.

Jaoskonnakomisjoni esimees: Malle Einama

• Toimub eelhääletamine väljaspool elukohajärgset valimisjaoskonda
• Toimub hääletamine valijatele, kelle elukoha andmed on Rahvastikuregistrisse kantud valla või linna täpsusega

VALIMISJAOSKOND NR 2

Asukoht: Rapla linn, Metsapargi 1 (Rapla Lasteaed Päkapikk)
Hääletamise aeg valimispäeval: 9.00–20.00
Eelhääletamine: 14.10–16.10.2013 kella 12.00–20.00
Telefon: 5884 5527

Piirid: Jaoskonda kuuluvad järgmised Rapla linna tänavad: Piiri, Kuusiku tee, Lõuna, Märjamaa tee, Mahlamäe, Lepiku, Soo, Metsapargi, Ehitaja, Koidu 9 kuni 23, Vahe, Välja 4 kuni 40 paarisnumbrid, Tallinna mnt 50 kuni 58 paarisnumbrid, Tallinna mnt 43 kuni 57 paaritud numbrid.

Jaoskonnakomisjoni esimees: Villu Siniroht

VALIMISJAOSKOND NR 3

Asukoht: Rapla linn, Võsa 24 (Rapla Lasteaed Naksitrallid)
Hääletamise aeg valimispäeval: 9.00–20.00
Eelhääletamine: 14.10–16.10.2013 kella 12.00–20.00
Telefon: 5884 5528

Piirid: Jaoskonda kuuluvad Valtu, Ülejõe, Väljataguse, Juula küla ning järgmised Rapla linna tänavad: Ööbiku, Paju, Metsa, Salu, Võsa, Kuuse, Kadaka, Männi, Lepa, Telliskivi, Väljataguse, Ristiku, Niidu, Rohu, Puukooli, Savi, Jürna, Jaama, Saare, Metsavahi, Silla, Juuru tee, Uus, Tulbi, Heina ja Viljandi mnt 60 kuni 120.

Jaoskonnakomisjoni esimees: Inna Tamm

VALIMISJAOSKOND NR 4

Asukoht: Alu alevik, Keskuse 4 (Alu Raamatukogu)
Hääletamise aeg valimispäeval: 9.00–20.00
Eelhääletamine: 14.10–16.10.2013 kella 12.00–20.00
Telefon: 5884 5529

Piirid: Jaoskonda kuuluvad Alu alevik, Alu-Metsküla, Kalevi ja Sikeldi küla.  

Jaoskonnakomisjoni esimees: Eha Tolm

VALIMISJAOSKOND NR 5

Asukoht: Hagudi alevik, Kooli 1 (Hagudi Raamatukogu)
Hääletamise aeg valimispäeval: 9.00–20.00
Eelhääletamine: 14.10–16.10.2013 kella 12.00–20.00
Telefon: 5884 5530

Piirid: Jaoskonda kuuluvad Hagudi alevik, Aranküla, Oola, Hagudi, Purila, Seli, Röa, Kuku, Koigi, Seli-Nurme, Äherdi ja Mõisaaseme küla.  

Jaoskonnakomisjoni esimees: Jüri Jõulu

VALIMISJAOSKOND NR 6

Asukoht: Kodila küla, Kooli 5 (Kodila Raamatukogu)
Hääletamise aeg valimispäeval: 9.00–20.00
Eelhääletamine: 14.10–16.10.2013 kella 12.00–20.00
Telefon: 5884 5531

Piirid: Jaoskonda kuuluvad Oela, Raka, Kodila-Metsküla, Kelba, Ohulepa, Kodila, Palamulla, Tapupere, Kõrgu ja Mällu küla.  

Jaoskonnakomisjoni esimees: Aili Erm

VALIMISJAOSKOND NR 7

Asukoht: Kuusiku alevik, Mõisa tee 7 (Kuusiku Raamatukogu)
Hääletamise aeg valimispäeval: 9.00–20.00
Eelhääletamine: 14.10–16.1.2013 kella 12.00–20.00
Telefon: 5884 5532

Piirid: Jaoskonda kuuluvad Kuusiku alevik, Kuusiku-Nõmme, Lipstu, Tõrma ja Iira küla.

Jaoskonnakomisjoni esimees: Liivi Ehrpais

 

Toimetaja: ANNELI PÄRNA