Puhkuste ajakava 2017

27.06.17
Eesnimi Perekonnanimi Ametinimetus Algus Lõpp
         
Sigrid  Algre sekretär 05.06.2017 22.06.2017
         
Piret  Esnar logopeed-eripedagoog 19.06.2017 15.08.2017
         
Ene Fuchs raamatupidaja 12.06.2017 30.06.2017
      24.07.2017 31.07.2017
      14.08.2017 25.08.2017
         
Cerly-Marko  Järvela vallaarhitekt 13.03.2017 24.03.2017
      07.08.2017 27.08.2017
         
Irma Kirst volikogu sekretär 05.07.2017 28.07.2017
      01.08.2017 11.08.2017
         
Katrin Kruusimägi avalike suhete spetsialist 11.07.2017 24.07.2017
      27.07.2017 03.08.2017
         
Maarika Leenurm sotsiaaltöö spetsialist 31.07.2017 01.09.2017
         
Sirje Lehtmaa raamatupidaja 15.05.2017 26.05.2017
      17.07.2017 28.07.2017
      14.08.2017 25.08.2017
         
Donald  Lunev keskkonnaspetsialist 17.08.2017 01.09.2017
         
Hannes Milsaar maakorraldusspetsialist 22.05.2017 04.06.2017
      26.06.2017 09.07.2017
      21.08.2017 03.09.2017
         
Meelis  Mägi abivallavanem 24.04.2017 30.04.2017
      19.06.2017 11.07.2017
      07.08.2017 15.08.2017
      27.12.2017 29.12.2017
         
Herkki Olo arendusnõunik 10.04.2017 16.04.2017
      10.07.2017 30.07.2017
      04.09.2017 10.09.2017
      23.10.2017 29.10.2017
         
Küllike Orul finantsjuht 03.08.2017 16.08.2017
         
Elmar Purge ehitusnõunik 03.07.2017 30.07.2017
         
         
Rita Triinu Peussa kultuurinõunik 10.07.2017 06.08.2017
         
         
Tiina  Rahkemaa logopeed-eripedagoog 10.04.2017 18.04.2017
      19.06.2017 13.08.2017
         
         
Anneli Reissar pearaamatupidaja  29.05.2017 06.06.2017
      17.07.2017 30.07.2017
      18.08.2017 03.09.2017
         
Tiina  Roosimägi haridusnõunik  03.07.2017 28.07.2017
      05.09.2017 12.09.2017
         
Marje Rosenthal raamatupidaja 15.05.2017 25.05.2017
      03.07.2017 23.07.2017
         
         
Ülo Saar maanõunik 08.05.2017 21.05.2017
      11.09.2017 01.10.2017
         
Sirje Salu maakorraldusspetsialist 26.06.2017 14.07.2017
         
         
Sirve  Salu lastekaitse peaspetsialist 05.06.2017 18.06.2017
      31.07.2017 26.08.2017
         
Sirle  Sule heakorraspetsialist 17.05.2017 26.05.2017
      17.07.2017 11.08.2017
      20.09.2017 26.09.2017
         
Ants Soodla vallasekretär 03.07.2017 30.07.2017
         
         
Inna Tamm sotsiaalnõunik 15.05.2017 21.05.2017
      03.07.2017 21.07.2017
         
Eha Tolm rahvastikuregistri spetsialist 26.06.2017 23.07.2017
      14.08.2017 20.08.2017
         
Kalle  Toomet vallavanem 22.05.2017 28.05.2017
      12.07.2017 30.07.2017
         
         
Anne-Liis Valbrit raamatupidaja 26.06.2017 16.07.2017
      31.07.2017 10.08.2017
         
Kaire  Sädemets jurist 31.07.2017 13.08.2017
         
         
Maija Pai koristaja 26.06.2017 23.07.2017
         
Vallo Unga majahoidja 03.07.2017 16.07.2017
      31.07.2017 13.08.2017