Spordiklubid

31.08.16
Rapla Sadolin Spordihoone Viljandi mnt 69a, 79514 Rapla
Tel:485 7400, 555 101 56  info@sadolinspordihoone.ee
  www.sadolinspordihoone.ee
   
Rapla Korvpallikool  Viljandi mnt 6 79511 Rapla
Jaak Karp jaak@raplakk.ee
Tel: 55635280; 4894175 www.raplakk.ee
   
ATO Spordiklubi Lõuna 5-23 79513 Rapla
Tarmo Rahuoja info@ato.ee 
Tel: 5156885 www.atosk.ee
   
Raplamaa Jalgpallikool  Kooli 1, Kohila 79805
Taavi Tüvist taavi.tyvist@raplamaajk.ee
Tel: 5281232  
   
Rapla Sulgpalliklubi Valge Hani Tallinna mnt 43A-18, 79512 Rapla 
Andrus Tamsalu hanivalge@gmail.com
Tel:55646398  
   
Orienteerumisklubi "Orvand" Lepiku 17-36 79513 Rapla
Ants Lindre ants.lindre@mail.ee
Tel: 53031964 www.orvand.ee
   
Tantsustuudio FLEX Ülejõe 10-2 Rapla 79513
  info@stuudioflex.ee
  www.stuudioflex.webs.com
   
Tantsuklubi Mustang Ülejõe 7-7, 79514 Rapla
Alari Liiv alariliiv@msn.com ; aimeliiv@hot.ee
Telefon: 525 9332; 502 2358 www.skmustang.ee
   
Rapla Tantsustuudio Kauba 2, Rapla
Liis Pärn raplatantsustuudio@gmail.com
Telefon: 5348 595 www.raplatantsustuudio.eu
   
Rapla Lennuvälja MTÜ Iira küla
Telefon: 506 3535 eera@eera.ee
  www.eera.ee
Eesti Langevarjuklubi  
Telefon: 5454 5544 www.skydive.ee
   
MTÜ Rapla X-Perience Team Mahalmäe 4-19, 79512 Rapla
Margus ja Mihkel Maltsar rxt@planet.ee
Tel: 5128484, 55953230 www.rxt.planet.ee
   
Alu Spordiklubi Alu alevik 79601 Alu sjsk.
Madis Pärn madis.parn@mail.ee
Tel: 4868272; 53439120  
   
Maadlusklubi "Hammerlock" Staadioni 7 79001 Kehtna
Leon Reitsak leon.reitsak@mail.ee
Tel: 4875475; 5088592
   
Rapla Jalgpalliklubi "Atli"  Ehitaja 5-5 79512 Rapla 
Rein Pajunurm rein.pajunurm@mail.ee
Tel: 5094058 www.atli.pri.ee
   
Rapla Jooksuklubi Tallinna mnt 37 79512 Rapla
Erik Horn con.sport@mail.ee
tel: 53409205  
   
Rapla Kardirada MTÜ Mäe tn 8-9 79601 Alu
Tiit Soa tiitsoa@hot.ee
Tel: 55646392 koduleht
   
Rapla Puuetega Inimeste Selts  Nurme 2-33 79511 Rapla
Vladimir Korolkov vladiko@hot.ee
Tel: 4855354; 56668134  
   
Rapla Spordiveteranide Koondis Tallinna mnt 14 79513 Rapla
Leili Kaas ants.lindre@mail.ee
Tel: 5226606  
   
Raplamaa Rattaklubi KoMo Tallinna mnt 14 79513 Rapla
Ain Täpsi komo@komo.ee
Tel:  5094888 www.komo.ee
   
Spordiklubi "Rapla Maleklubi" Põllu 1-48 79512
Olavi Pai olavi.pai@baltcom.ee
Tel: 6304003; 53981545  
   
Spordiklubi "Raplamaa Kergejõustikuklubi" Tallinna mnt 37 79512 Rapla
Jaak Liivandi jaak.liivandi@mail.ee
Tel: 5217851  
   
Rapla Muay Thai Gym  Mahlamäe 10, Rapla
Liisi Kontkar liisi@raplamtg.eu 
Tel: 53494470 www.raplamtg.eu
   
Rapla VabaSkaudid Välja 4 - 8, Rapla
Tel: 58110532 info@raplaskaudid.eu
  www.raplaskaudid.eu
Rapla hokiklubi               Rapla
Tiit Leier tiit.leier@gmail.com
Tel: 5165251 Facebooki konto
Kaitseliidu Rapla maleva               
saalihoki naiskond
Rapla
Annika Tammus  tammusannika@gmail.com
Tel: 51962790 Facebook konto