Vallavolikogu liikmed

3.04.17

Nimi

Telefon

E-post

Kristjan Aller

552 0620

kristjan@alu.ee

Meelika Ebrok

525 1897

meelika.laasma@mail.ee

Rain Oksaar

53333310

rain.oksaar@online.ee

Marje Krusell

56486008

marjekrusell@gmail.com

Tanel Kuusemets

515 0112

tanel_vallakodanik@eee.ee

Ülle Laasner

528 4090

laasner@gmail.com

Tarmo Lukk - volikogu esimees

506 2943

tarmo.lukk@gmail.com

Mihkel Maltsar

55953230

mihkelnr5@gmail.com

Alar Mutli

53414899

suurejyri@gmail.com

Anne-Ly Pedaja

515 3261

annely.pedaja@gmail.com

Ilvi Pere

53034191

ilvi.pere@gmail.com

Age Rebel

529 0853

age.rebel@rapla.ee

Maris Rudnevs

527 1344 

info@varena.ee

Väino Sassi - volikogu I aseesimees

501 1226

vaino@raplaty.ee

Erti Suurtalu

56568103

erti.suurtalu@gmail.com

Margus Tamberg

506 3435

karlg@estpak.ee

Andrus Tamm

502 3082

andrus.tamm@eesti.ee

Erlend Tammenurm

505 3643

erlend@norest.ee

Tiit Tammsaar - volikogu II aseesimees

503 9108   

tiit.tammsaar@mail.ee

Elis Tootsman

506 6145

elis.tootsman@gmail.com

Toomas Tõnisson

528 7310

paka.sepp@gmail.com

Ain Täpsi

509 4888

ain@rmw.ee

Heiti Vahtra

53404797

heiti@sadolinspordihoone.ee

Jüri Võigemast

56473498

jyri@ell.ee

Harri Õunapuu

504 1816

harri.ounapuu@eesti.ee

 

Toimetaja: KATRIN KRUUSIMÄGI