Vallavolikogu liikmed

7.12.16

Nimi

Telefon

E-post

Kristjan Aller

552 0620

kristjan@alu.ee

Meelika Ebrok

525 1897

meelika.laasma@mail.ee

Jaak Karp

5563 5280

jaak@raplakk.ee

Marje Krusell

5648 6008

marjekrusell@gmail.com

Tanel Kuusemets

515 0112

tanel_vallakodanik@eee.ee

Ülle Laasner

528 4090

laasner@gmail.com

Tarmo Lukk - volikogu esimees

506 2943

tarmo.lukk@gmail.com

Mihkel Maltsar

5595 3230

mihkelnr5@gmail.com

Alar Mutli

5341 4899

suurejyri@gmail.com

Anne-Ly Pedaja

515 3261

annely.pedaja@gmail.com

Ilvi Pere

5303 4191

ilvi.pere@gmail.com

Age Rebel

529 0853

age.rebel@rapla.ee

Maris Rudnevs

527 1344 

info@varena.ee

Väino Sassi - volikogu I aseesimees

501 1226

vaino@raplaty.ee

Erti Suurtalu

5656 8103

erti.suurtalu@gmail.com

Margus Tamberg

506 3435

karlg@estpak.ee

Andrus Tamm

502 3082

andrus.tamm@eesti.ee

Erlend Tammenurm

505 3643

erlend@norest.ee

Tiit Tammsaar - volikogu II aseesimees

503 9108   

tiit.tammsaar@mail.ee

Elis Tootsman

506 6145

elis.tootsman@gmail.com

Toomas Tõnisson

528 7310

paka.sepp@gmail.com

Ain Täpsi

509 4888

ain@rmw.ee

Heiti Vahtra

5340 4797

heiti@sadolinspordihoone.ee

Jüri Võigemast

5647 3498

jyri@ell.ee

Harri Õunapuu

504 1816

harri.ounapuu@eesti.ee

 

Toimetaja: ANNELI PÄRNA