16.04.21

Kuulutustetulp

 

 

16.04.2021

arvutihoolduse reklaam

*  *  *  *  *

Metsakasvatustööd OÜ ootab enda meeskonda töökaid ja rõõmsameelseid inimesi, kes on valmis andma oma panuse riigimetsa istutamisse.
  • Metsaistutuse töömaad asuvad valdavalt Raplamaal (Märjamaa kandis).
  • Metsa istutamine on mõnus liikuv ja füüsiline töö värskes õhus, suuri raskusi tõstma ei pea, seega igati sobilik ka naisterahvastele.
  • Riietus olgu mugav, ilmastikule vastav ja selline, mis võib pisut määrduda. Töökindad saab vajadusel meilt, kuid võib ka endale isiklikud täpselt oma maitse järgi soetada.
  • Toidu ja joogi võtab igaüks endale ise kaasa karpide ja termostega, et endale sobival hetkel üks väike lõunapaus lubada.
  • Eelistatud on kandidaadid, kes omavad isiklikku sõiduvahendit töömaadele sõiduks ja valdavad suhtlustasemel eesti keelt. Vajadusel saame pakkuda ka omapoolset transporti.

Tasustamine toimub tükitöö alusel. Kogenud istutaja teenib keskmiselt päevas 60€. Tööd jätkub kuni juunikuuni.

Lisainfo saamiseks võtta ühendust telefonil: +372 58501495 või e-posti teel: metsakasvatustood@gmail.com

 

pilt kingsepa logost: rippuv saabas

Rapla kingsepp-võtmemeister paikneb ajutiselt aadressil

Viljandi mnt.3, Rapla linn
"Aia Äri " hoovipoolses osas, Šašlõkibaari kõrval !
Tel 518 4960

 

23.03.2021

Trigalo reklaam

* * * * *

Brasserie 11 logo

Prantsuse restoran Brasserie 11 on otsustanud rõõmustada kaugema kandi inimesi võimalusega restoranitoitu koju tellida. Valmistoitu ei saa me kahjuks nii kaugele tuua, sest kvaliteet kannataks oluliselt, aga pakume kodus kokkamiseks toidukomplekte.

Nimelt on meie kokad eelvalmistanud enamus koostisosad ning pakiga antakse kaasa ka peakoka koostatud valmistamisjuhend.

Toidu tegemine on lihtne ja ei võta kaua aega – maksimaalselt 30 minutit. Samas valmib restoranivääriline hõrgutis otse Prantsusmaalt.

Menüü valikus on ka kolmekäigulised õhtusöögid kahele, kus olemas eelroog, pearoog, magus ja toidu kõrvale sobiv veinipudel.

Kahe inimese restorani õhtusöök maksab vaid 51 EUR.

Menüüga saab tutvuda siin.

Toidu valmistamisega saavad kõik hakkama. Oleme saanud toredat tagasisidet oma klientidelt, kellel ka väikesed lapsed on pere õhtusöögi iseseisvalt valmistanud.

Kogume tellimused kokku ja toome kord nädalas – reedeti - inimestele pakid koju. Toit säilib külmas mitu päeva, seega saab ka ette mõelda.

Tasuda saab nii otse kullerile (kaardiga või sulas), kui ka ülekande arvega. Kui on soov saata oma lähedasele üllatus, siis nii ülekande arvega jääb saajale vaid üllatus.

TELLIMINE
Tel 5411 0112
info@11restoran.ee

* * * * *

 

Vigala kooli kuulutus õppima

18.03.2021

silmakontrolli plakat

 

12.03.2021

 

Mulla sõelumine ja haljastustööd.

Tel 5645 0325 

Olavi

06.03.2021

 

Tarsi talu logo

18. – 22. juuni + 1. – 4. juuli + 2. – 6. august 2021

KOKKU 3 VAHETUST
LOE TÄHELEPANELIKULT INFOKIRJA - SEL AASTAL PALJU UUENDUSI!

Kutsume taaskord aega nautima Raplamaale, Keava raba õhustikku, Tarsi talu maadele. Suvekool toimub endiselt telklaagrina (telke ka pererahval). Sel aastal veidi vabameelsem ja valikuterohkem: tegevustes saab osaleda ka üksikute päevade kaupa, teeme teemapäevad ja saab valida vaid huvipakkuvad tegevused. Samuti võimalus osaleda päevakoolina, ööbides kodus. Pakume koduse ja perekeskse õhustikuga harivat suvepuhkust, kus laps-noor tunneks end kodusemalt kui suuremaarvulistes laagrites. Arvame, et osalejate vanusevahe ei sega, pigem soodustab pärimuskultuuri viljelemist. On ju läbi aegade pärimustraditsioonid elavad ja edasiviivad just koos elavates peredes-kogukondades, kus liikmed hällist kõrge eani. Väärtustame kogukonna- peretraditsioone.

Suvekooli programmidest:
1. - 4. juuli on seotud Brasiilia pärimuskultuuriga: eripära on selles, et suvekool toimub koos täiskasvanutega, kes tegelevad Capoeira treeningutega. Suvekool on valdavalt sportlikku laadi- capoeira treeningud vahelduvad muusika ja pilli-laulu tundidega, lastele vajadusel lisaks muud tegevused. Laager on nii täiskasvanutele kui lastele, osaliselt lastele eraldi programmid. Tegevust viib läbi kultuuriselts Ginga Brasil ja capoeira õpetajad, lisaks ka meiepoolsed lastega tegelevad kasvatajad-tegevusjuhid.
18. - 22. juuni ja 2. - 6. august on tavavahetused sarnaselt varasemate laagritega, mis sisustatud  erinevate tegevusjuhtide poolt, nagu oleme seda teinud juba 9 eelnevat aastat. Kuid seekord koostame programmi vastavalt registreerunud huvilistele vanuse järgi ja anname juba eelnevalt teada, et osalejatele jääks vabadus valida suvekoolis osalemise aeg ja huvipakkuvad teemapäevad. Uue väljundina pakume noortele sotsiaal-meedia tegevused, turvaline video ja fototegevus meedias, lühifilm, rõõmud ja ohud kogukondades, erinevad riskianalüüsid ühiskonnas ja teismeliste seas üha populaarsemaks muutuva teema- lauamängude koolitused. Tavapäraselt on haaratud väga erinevad tegevusvaldkonnad.

Tegevusjuhtidena on nõusoleku andnud- (täpsed tegijad vahetuste kaupa mai algul):
Leanika Mändma-Orasmaa- loovtants ja koreograafia;
Raigo Saariste- film ja meedia;
Tuudur Tilk- Noorsooteatri NUKU stuudio õpilane, loovteater;
Andres Sahkur- erinevad loovtegevused, mälumängud, lühifilmid;
Ragnar Toompuu- pärimusmuusik, improteater;
Alo Arro ja Arvo Sailev- capoeira õpetajad;
Ivar Olesk- noorsootöö, lauamängud;
Katrin Kirsipuu ja Helle Kruus- savitegevused ja keraamika;
Iti-Jantra Metsamaa: meeskonna tegevused: mets ja seiklus, toimetulek looduses;
Ragne Veensalu, Maili Metssalu- teater, etenduskunstid;
Krista Olesk- suvekooli juhtimine- erinevad loovtegevused, sümbolid ja ruunid;
Laura Olesk- suvekooli abijuht ja erinevad loovtegevused;
Mert Olesk ja Catherine Randlaht: sportlikud tegevused, loodusmängud. lauamängud;
Kairi Baumer- kokk ja rahvustoidud;
Illar Olesk- Tarsi peremees ja turva, puutöö.
Võimalusel kaasame loodusemehe ja taimetarga Urmas Laansoo või metsa ja seenetarga Vladislav Koržetsi.

RAHAST:
Osavõtumaks terve vahetuse kohta 90, 1-4 juuli 80 (täistoitlustus+korraldus =~20.-täispäev)  Täpne osalustasu igale osalejale selgub siis, kui oled valinud vastavalt programmile (saadame mais) osalemise+ toitlustuse soovid: kas terve suvekooli aja või mõnedel päevadel. Kehtna vallast saavad taodelda toetust pered kus 3+.. last ning majand.raskustes pered, vt.: https://kehtna.kovtp.ee/huvitegevuse-ja-huvihariduse-taotlus                                                                  
OLULINE:  Kui oled suvekoolist huvitatud, edasta oma kontakt (e-mail,nimi ja vanus), et saame saata mai I pooles vastava vahetuse info ja programmi.

INFO : Krista Olesk - Tarsi talu perenaine, tel 521 5990,  tarsipere@gmail.com,
kodulehekülg: web.zone.ee/tarsi 

 

 

 

* * * * *

04.03.2021

Akende-uste reguleerimine ja hooldus.

Linkide vahetus.Tihendite vahetus. Klaaspaketi vahetus.

Tel nr 5561 3632

* * * * *

01.03.2021

kohviku rendi kuulutus

 

30.11.2020

metsaühistu plakat

13.11.2020

 

KODUHOOLDUSTEENUSED VASTAVALT VAJADUSELE

 

Osutame  Rapla maakonnas koduhooldusteenuseid igapäevast kõrvalabi vajavatele inimestele, eesmärgiga toetada ning väärtustada kodus elamist.

Meie eesmärgiks on olla kliendi jaoks alati olemas ning tagada teenuste kättesaadavus, teostatavus ning kvaliteet.

Osutame koduabiteenuseid, hooldusabiteenuseid ja transporditeenust.

Soovid teada, kuidas meie teenused Sinu vajadusi kõige paremini ja tulemuslikumalt toetavad, võta julgelt ühendust telefonil +(372) 53460877 või saada e-kiri info@merendo.ee

OÜ MERENDO

Kontakt: Mairi Roots

Tel: +(372) 5346 0877

www.merendo.ee

illustreeriv pilt

 

 

 

 

 

 

 

7.10.2020

Ostan metsa- ja põllumaad.

Tel 552 7322


 

 

04.09.2020

 

 

Müüa hobuse kõdusõnnik sega allapanu kotiga koju.

Tel: 5351 2654
 


 

 

4.05.2020

VASTUTUSRIKASTEL AMETIKOHTADEL ja EESLIINIL TÖÖTAVATE INIMESTE
TOIMETULEK Covid-19 PANDEEMIA TINGIMUSTES ning SELLE JÄRGSELT

 

Kriisiolukord vallandab kehas stressireaktsiooni, mis võimaldab inimesel enda tegelikke võimeid ja vajadusi eirates tulla ohuolukorraga toime. Lühiajalise pingeseisundi möödudes saab inimene puhata ja taastuda. Pikemat aega kestev iseenese vajaduste ja võimete kuritarvitamine kurnab organismi. Töövõime alanemine või kadu saabub tavaliselt peale keerulise aja möödumist ning võib kaasa tuua tõsiseid vaimse või füüsilise tervise probleeme.

 

 

PEA MEELES!

*  Kriisiolukordades on töötajatele iseloomulik panustada maksimaalselt, kuid puhata pigem vähe, nõnda et neile endile kui teistele kõrval võib tunduda, et nad saavad suurepäraselt hakkama ja ei vaja milleski abi.

* Vastutusrikastel ametikohtadel ja eesliinil töötajad on oma töökohustuste tõttu treenitud märkama teisi, mitte rääkima oma tunnetest või pöörama tähelepanu isiklikele stressoritele. Vältimine võib olla ligihiiliva või allasurutud trauma sümptom. Töötajaid, sh juhid, kellel on „liiga kiire" või kes „ei jõua" kohtumistele, peaksid olema erilise tähelepanu all.

* Kõik juhid ja kogenud kolleegid on heaks ressursiks, kuid ka nemad on inimesed, kes vajavad võimalust olla kuuldud ja kuulatud.

* Ka kõige vastupidavam töötaja võib sattuda ülekoormuse tõttu olukorda, mis panevad ohtu tema töövõime ja vaimse tervise.

* Fookuses tuleb hoida varasemalt läbipõlemise, depressiooni, ärevuse ja sarnaste probleemide all kannatanud töötajate seisundit.

 

 

PAKU!

* Avatud ja läbipaistvat kommunikatsiooni meeskonna siseselt ning selgete sõnumite edastamist väljapoole.

* Rääkimise/jagamise kultuuri, mis aitab tuua välja tunded, inimlikud dilemmad, abivajaduse.

* Regulaarset professionaalset ennetus- või toetavat tegevust meeskonnale ja endale.

* Turvalisi vestluseid nii meeskonnale kui töötajatele, et arutada emotsionaalselt, moraalselt ja sotsiaalselt raskeid väljakutseid ning leida neile tõhusaid lahendusi.

* Kriisi möödumisel leia võimalus võtta aeg selleks, et töötajad saaksid peegeldada ja õppida nendest kogemustest. Eesmärk on vähendada võimalikke traumasid, luua tähenduslik mälupilt ja kogemus ning edaspidiseks toimivad tegutsemismehhanismid.

 

 

 

SUPERVIISOR AITAB MÄRGATA OHUMÄRKE, LEIDA LAHENDUSI, PAKUB TUGE JUHTIDELE

 

 

Leia endale superviisor: www.supervisioon.ee

Küsimused ja lisateave:  info@supervisioon.ee  supervisiooni logo

 

 

SUPERVISIOON  TOETUSMEETMENA EESLIINIL TÖÖTAJATELE
JA NENDE ABISTAJATELE

 

Füüsiline ja vaimne tervis on vastupidavuse võtmeks! (WHO, Dr Hans Kluge) Koroonaviiruse pandeemia ajal esitavad füüsiline distantseerumine ja isolatsioon kõikidele väljakutseid, hägustuvad piirid töö- ja eraelu vahel ning teadmatus tekitab ebakindlust, segadust ja hirmu. Sellises olukorras vajab meie kõigi, eriti aga eesliinil töötavate inimeste ja nende abistajate vaimne tervis ja psühholoogiline heaolu erilist tähelepanu ja tuge.

 

Supervisiooni eesmärk on toimetuleku- ja töövõime säilitamine, lahenduste leidmine keerulistele olukordadele, läbipõlemise ennetamine, psühholoogilise heaolu toetamine, vaimse tervise hoidmine.

 

Individuaalsed supervisioonid, sh meeskondade juhid. Kestus 1 – 1,5h või lähtuvalt kokkuleppest
Temaatika:

– isiklikud töötegevused ja nende tõhusam struktureerimine eriolukorras

– keerulised töösituatsioonid ja/või inimesed
– toimetulek pinge, stressi, ärevuse ja väsimusega
– osaleja enda toodud probleemid või soovid

 

 

Supervisioonid meeskondadele, gruppidele ja meeskonna võtmeisikutele (3-6 in), kestus 1,5 – 3h
Temaatika:
– muudatuste juhtimine kriisiolukorras, sh sisukas ja tõhus meeskonna sisene- ja väliskommunikatsioon

– töökorralduse muudatused kriisiolukorras, sh struktuurid, rollid, ülesanded, ootused ja võimalused

– keeruliste olukordade lahendamine ja ennetamine
– muud meeskonna poolt toodud teemad

 

Supervisiooniteenus on tasuline ja toimub online.

Leia endale sobiv superviisor: www.supervisioon.ee

 

Supervisiooni logo Küsimused ja lisateave:  info@supervisioon.ee

 

 

21.04.2020

 


www.osteopaat.ee
Õpi endale oskus, mis teenib Sind kogu elu!

************

 

 

 

kuulutus

 

 

 

 

 

 

15.10.2019

plakat

 

 

 

 

 

03.09.2019

******************************************

Hooldatud korstnad ja küttekolded
tagavad Teie kodu tuleohutuse.
korstnapühkija tel 5333 0556
OÜ KORSTNAHOOLDUS

****************************************

 

 

 

23.05.2019

kuulutus

 

22.05.2019

 

plakat

30.04.2019

 

 

plakat

 

 

 


 

 

***********************************************

 

 

 

 

06.03.2019

plakat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.02.2019

plakat

 

 

 

 

 

************************************************

 

 


plakat

 

03.01.2019

plakat

plakat

 

plakat

 

 

 

 

 

Toimetaja: KATRIN KRUUSIMÄGI

Tere tulemast
Rapla valla
kuulutustetulba juurde!


Riputame tulpa meile saadetud teateid ja informatsiooni, mis võiksid Rapla valla elanikele huvi pakkuda. 

NB! Vallavalitsus ei vastuta kuulutustes esitatud andmete õigsuse eest!

 


Kui soovid ka millestki meie kodulehel kuulutada, siis saada see e-postile katrin.kruusimagi@rapla.ee. Anonüümseid ja kontaktandmeteta kuulutusi me ei avalda.