« Tagasi

Mini-Põrgupõhja retk Rapla vallas

27.-29. aprillil 2018 toimub Rapla valla territooriumil Raikküla-Kabala piirkonnas noorte mänguline luureretk MINI-PÕRGUPÕHJA.

Võistkonnad liiguvad varjatult kontrollpunktide vahel, milles peavad lahendama etteantud ülesandeid. Võistlejad väldivad kontakti inimestega ja võimaliku „vastasega". Alal liiguvad kaitseliitlased ja Kaitseliidu masinad.

Retk on pühendatud RVLi (Relvastatud Võitluse Liit) võitlejatele ning teistele metsavendadele, kes ei alistunud võõrale võimule. Retke eesmärk on jätkata väljakujunenud retke traditsiooni ja arendada edasi omalaadset võistluse vormi, äratada noortes huvi tõsta oma valmidust tegutsemiseks füüsilist ja vaimset vastupidavust ning mitmekülgseid oskusi nõudvates tingimustes. Osaleda võivad kõik noored vastavalt juhendile. Retkel osalevad noored vanuses 7- 18 eluaastat.

Luureretke korraldab Noorte Kotkaste Rapla Malev, Kodutütarde Rapla Ringkond, Kaitseliidu Rapla Maleva ja Naiskodukaitse Rapla Ringkond.

Palume laupäeval ja pühapäeval (28.-29.aprill) koerad hoida oma territooriumil ja koduloomadel silma peal hoida, sest liikuvad võistkonnad tekitavad neis tähelepanu ning kasutatakse imitatsioonivahendeid.

Täname mõistva suhtumise eest.

Eriti palume tähelepanelik olla  Raikküla, Nõmmeküla, Loe, Nõmmküla,  Keo, Lipametsa , Lipa, Lõpemetsa, Metsküla ja Kabala elanikel.

Täpsem info leho.rohtla[at]kaitseliit.ee, 59193531.