« Tagasi

TV3 palub abi! Heategevussaade "Inglite aeg" otsib hädasolijaid!

TV3e heategevussaade „Inglite aeg" tuleb taas ja seda juba viiendat korda. Oleme tänu Eesti rahva abile suurte summadega toetanud inimesi ja perekondi, kelle eluteele on saatus veeretanud raskusi, millest ainult oma jõududega on väga keeruline välja tulla. „Inglite aeg" on ainus heategevussaade, milles kogutud summa läheb jagamisele saates osalenud abivajajate vahel ja nii teavad inimesed täpselt, kelleni nende annetusraha jõuab.

 

Aastal 2015 aitasime noormeest Ristot, kelle elu on ebaõiglane ta vastu olnud ja nii on lühikese aja jooksul jäänud ta ilma mõlemast oma armastavast vanemast. Tema klassikaaslased iseloomustavad Ristot kui üht maailma armsamat, toredamat ja tublimat poissi. Tegime kogu Eesti abiga noormehele jõulukingituse ning toetasime ta edasist elu ja õpinguid, sest vanemateta jäädes jäi ta igasuguse toetuse ja abita. Lisaks Ristole aitasime 4-aastast RETT sündroomiga tüdrukut Ellyt, ratastooli jäänud 14-aastast Karelit, aitasime kuuljaks saada 4-aastasel Sandril ja hoolitsesime 12 lapselise pere kodu eest, mille seinad ei pidanud tuult ja katus sadas läbi. Korda saadeti tõeline jõuluime, sest viie abivajaja vahel jaotati ära summa – 303 475 eurot.

Aastal 2016 osutus „Inglite aeg" Eesti telekanalite kõige edukamaks heategevussaateks. Viie abivajaja jaoks koguti 284 855 eurot. Abivajajate hulgas oli Valgas elav väike, väändunud jalaga Marta, kes vajas abi liikumise arendamiseks ja erilise elektrilise ratastooli ostmiseks, haruldase geenirikkega vahva klaaspoiss Karmo, kes unistas abivahenditest, mis võimaldaks tal püsti seista ja ohutult väljaspool kodu liikuda, pimedaks jääv 37-aastane Peeter, kes vajas abi kalliste ravimite ostmiseks, et haiguse kulgu pidurdada, juba kaks aastat Tallinna lastehaiglas elav pisike Timo, kes palus toetust rasket immuunpuudulikkust leevendavate preparaatide ostmiseks ning raskesse õnnetusse sattunud Ats lootis jätkata igakülgset taastusravi.

 

Aastal 2017 kogus "Inglite aeg" abivajajate toetuseks rekordiliselt 321 190 eurot. Abivajajad koolipoiss Heinrich, vähihaige pereisa Erik ja vanaema Irene, üksikema Kristel ja autoõnnetusse sattunud pisike Juss Matthias olid kõik annetussumma suurusest hingepõhjani liigutatud.

TV3 palub märgata Sul abivajajat – kui oled ise hädas või tead kedagi, siis anna abivajajast märku juba nüüd. Ükskõik, kui väike või suur üks mure võib tunduda – kirjuta meile aadressil aita@tv3.ee või helista telefonil 5504881. Aitame ja märkame, sest üksteist peab hoidma.

Rohkem infot leiad https://tv3.ee/saade/inglite-aeg/

Kõik küsimused on oodatud! Suurimad tänud info jagamise ja abi eest!


Kadi Poll
PR ja turundusspetsialist

Kadi.Poll@tv3.ee