Raplamaa Aasta Tegu 2018 on kogukonnalavastus „Rapla 1941“

Valtu koolimajas tunnustati 28. novembri tänuüritusel Raplamaa tublisid tegijaid. Raplamaa Aasta Tegu 2018 konkursile esitati 25 mitmekülgset tegu, millest komisjoni poolt antud hinnete tulemusel eristusid 15.

Rapla vald on tänulik ja väga uhke oma inimeste üle. Meie vallast pälvisid tunnustuse 9 nominenti:
* Perekeskus Fookus - Perekeskuseks väljakasvamine mängutoast;
* MTÜ Raikküla kultuurikeskus - Raikküla klubihoone põhjalik korrastamine;
* Perekond Jõekaar - Kogukonna huvide eest seismine;
* Rapla Gümnaasium - Kogukonnakooli projekt;
* Veiko Siniroht - Kabala- Lõpemetsa rippsilla taastamine;
* Ivi Sark, Rapla Käsitöö- ja Kunstiselts -Konverents "Vaimne kultuuripärand Raplamaal" ja külapäev "IIRA 777";
* MTÜ Ettevõtlikud naised Raplamaal, Pärt Uusberg - Kingitus Eestile, Kooriteos „Mulda pandud seemneterast";
* Aasta Kultuuritegu: Kairi Orgusaar, Raplamaa Kaasaegse Kunsti Keskus - Näituse "Eesti kui mõtteline ruum" korraldamine;
* Raplamaa Aasta Tegu 2018: Piia Põder ja Toomas Tõnisson - Vabaõhulavastus „Rapla 1941" (Tõnis Tõnissoni tekst).

Palju õnne ja edu teie tegemistesse ka edaspidi!

Piia Põder ja Toomas Tõnisson tunnustust vastu võtmas.

Rohkem pilte ürituse kohta saab vaadata siit.