Melupäeva plaanid saavad ühe rohkem paika

15. augustil on Rapla linnas melupäev. Kogu päeva jooksul leidub erinevaid tegevusi igale vanuse- ja huvigrupile. Järjest rohkem lisandub infot selle kohta, mis kõik toimuma saab. Viska pilk peale ja hakka vaikselt plaane tegema.

Ostlejad saavad uudistada ja oma varusid täiendada käsitöö- ja melulaadal, autohuvilistele on üles seatud autoshow, mida peetakse tänavu juba 10. korda. Üles on seatud lasteala ja oma valdusi tuleb üle vaatama Alu mõisahärra.

Spordihuvilised saavad kaasa elada Raplamaa rammumehe ja -naise valimistele ning tänavahoki osavõistlusele. Loomasõbrad saavad imetleda Raplamaa kauneimaid koeri.

Külla ootavad mitmed Rapla linna koduaiad.

Õhtul täname Rapla valla 2019. aasta tublimaid tegijaid, kellele tänu koroonaviirusele, on veel tunnustused üle andmata. Päeva lõpetab Susi ÖÖ kontsert ja Singer Vinger.

Vaata, mida kõike täpsemalt melupäev pakub, siit.

Kui Sul on mõni tore idee, kuidas melu Raplas veel menukamaks muuta või soovid tulla melule müüma, siis anna sellest teada e-postil kultuurikeskus@rapla.ee.

Kui soovid avada üheks päevaks kohviku enda kodus või asutuses või hoopis sõbra juures, anna ka sellest teada melu@rapla.ee.