Rapla korvpallimeeskond kutsub kaasa elama - AUTOKORVPALLILE

2021 esimeseks kodumängu päevaks on laupäev 16. jaanuar, mil kodumeeskond võõrustab Pärnu Sadama meeskonda. Alustame aga saabunud aastat eriliselt ja kutusme teid autoga kinno, korvpalli nautima!

Kui kodumeeskond mängib Sadolin Spordihoones, siis autokorvpallile ootame masinaid Vesiroosi Kooli parklasse.

Sesoses Covid19 viiruse jätkuva levikuga piiratakse spordivõistlustel pealtvaatajate arvu. Karmimate piirangute korral peavad võistkonnad mängima ilma pealtvaatajateta. Siit tuli ka mõte korraldada esimest korda Eestis AUTOKORVPALL. See tähendab seda, et välitingimustesse püstitatakse suur ekraan, millelt on võimalik jälgida spordihoones peetavat korvpallimängu. Heli koos kommetaaridega jõuab kinokülastajale läbi autoraadio kindla sageduse.

Kui saali pealtvaatajaid ei lubata on oma auto ja oma seltskonnaga autokorvpallile tulek kindlasti põnev alternatiiv. Täiendavat informatsiooni jagatakse korvpallikooli kodulehel: www.raplakk.ee ja
facebookis: Rapla korvpallimeeskond.

Saa osa esimesest autokorvpallist, kus mujal kui korvpallipealinnas!