Rapla vallas on ametis uus abivallavanem

Alates 23. maist asus Rapla Vallavalitsuses abivallavanemana ametisse Triin Matsalu. Tema peamisteks tööülesanneteks on Rapla valla majandus-, arengu ja planeeringuvaldkonna strateegiline juhtimine ning igapäevase töökorralduse tagamine.

20 aastat tööstaazi Märjamaa Vallavalituses projekitjuhi, arengu- ja planeeringuosakonna juhataja ning abivallavanemana on andnud  suure  töökogemuse kohaliku omavalitsuse hallatava  majandusvaldkonna töö juhtimisel ja arendamisel.

„Rapla valla ja kogu maakonna tegemistega olen pidevalt kursis olnud MTÜ Rapla Partnerluskogu juhatuse liikmena ja ka  maakonna külaliikumise koostöö kaud. Töö Rapla Vallavalitsuses on minu jaoks uus väljakutse ja soovin oma seniseid teadmisi, oskusi ja kogumust siin rakendada ja Rapla arengusse parimal viisil panustada."

Soovime Triin Matsalule jõudu ja pealehakkamist Rapla valla elu edendamisel.