11.12.18

Rapla valla külavanemad

 

Rapla valla külavanema statuut

 

Rapla kant:

Valtu küla
Külavanem: Harri Riim (esindaja) 
Tel: 5645 2773
E-post: harri@veskisepad.ee

Väljataguse küla
Külavanem: Heiti Vahtra
Tel: 5340 4797
E-post: heitivahtra@gmail.com

Uusküla küla
Külavanem: Armar Paidla
Tel: 14 1837
E-post: armar@rajakaar.ee

Nõmme küla
Külavanem: Aivi Meister
Tel: 5568 3543
E-post: aivi.meister@kohus.ee

 

 

Alu kant:

Sikeldi küla
Külavanem: Marve Reede
Tel: 526 2373
E-post: marwe@hot.ee

Kalevi, Alu-Metsküla
Külavanem: Rein Kokker
Tel: 5293351
E-post: oukokker@hot.ee

 

 

Hagudi kant:

Hagudi küla
Külavanem: Tõnis Kundla
Tel: 521 9296
E-post: tonis.kundla@gmail.com

Abikülavanem: Meelika Reede
Tel: 5668 1409
E-post: rikoke@hotmail.com

Purila küla www.purila.ee
Külavanem: Siim Pärn
E-post: purila@purila.ee

Röa küla www.roakyla.ee
Külavanem: Sandra Mägi 
Tel: 5853 0722
E-post: femalebuddha@gmail.com

 

Kabala kant:

Jalase küla
Küla esindaja: Urmas Tulvik
E-post: urmastulvik@gmail.com

 

Kaiu kant:

Karitsa küla
Külavanem: Marek Mäekivi
Tel: 527 5900
E-post: marekmaekivi@gmail.com

 

Kodila kant:

Kodila küla
Külavanem: Ulvi Blande
Tel: 5628 6484
E-post: ulviblande@gmail.com

Oela küla
Külavanem: Karl-Hendrik Lister
Tel: 5615 0680
E-post: karl@mihkliandrese.ee

Kelba küla
Külavanem: Ain Kalamäe
Tel: 5084230

Raka küla
Külavanem: Tiit Tammsaar
Tel: 503 9108
E-post: tiit.tammsaar@mail.ee

Ohulepa küla
Külavanem: Raul Udam
Tel: 504 5195
E-post: raul.udam@gmail.com

 

Kuimetsa kant:

Kuimetsa küla
Külavanem: Iiris Saluri
Tel: 527 4539
E-post: saluri.iiris@gmail.com

Tamsi ja Oblu külad
Kontaktisik:Ingrid Visk
E-post: ingridvisk@hot.ee

Vaopere küla
Külavanem: Kertu Künnapas
Tel: 5667 2727
E-post: vaopere@gmail.com

 

Kuusiku kant:

Kuusiku ja Iira
Külavanem: Ants Kuningas
Tel: 5185977
E-post: ants.kuningas@gmail.com

 

Purku kant:

Purku küla
Küla esindaja: Ede Talistu
E-post: ede.talistu@mail.ee

 

 

Vahastu kant:

Vahastu kandi külad
Külavanem: Karine Rajasaar
Tel: 5347 7579
E-post: kariner125@gmail.com
 

Toimetaja: KATRIN KRUUSIMÄGI