Rapla tervisekeskuses alustavad tööd psühholoogid

Alates novembrist 2019 võtavad psühholoogid vastu kahel päeval nädalas tervisekeskuse esimesel korrusel psühholoogi kabinetis (Rapla, Alu tee 1, tervisekeskuseks renoveeritud haigla osas):

Urve Uusberg, kliiniline psühholoog ja lapsepsühholoog
esmaspäeviti kell 9.00 - 14.00;

Pille Kuldkepp, kliiniline psühholoog ja lapsepsühholoog
kolmapäeviti kell 9.00 - 17.00.

Ülejäänud nädalapäevadel  toimuvad psühholoogide vastuvõtud Tallinna mnt 9 (psühholoogiateenistuses): Urve Uusberg K 9-14, Pille Kuldkepp E 9-15, T, N 9-17
Vastuvõtule tervisekeskuse psühholoogi kabinetti  esmaspäeviti ja kolmapäeviti on oodatud esmased patsiendid, kes tulevad perearsti, psühhiaatri  või mõne teise eriarsti saatekirjaga esmaseks konsultatsiooniks ja ravivajaduse-sekkumiste hindamiseks.

Edasiseks teraapiaks, nõustamiseks, uuringuteks  kutsuvad psühholoogid oma patsiendid psühholoogiateenistusse Tallinna mnt 9.

Psühholoogi vastuvõtule registreerida saab inimene ise või teda suunav arst haigla polikliiniku registratuuris, tel 48 44 050.