« Tagasi

Rapla valla koduleht sai uue ilme

13. mail võtsime kasutusele uue ajakohase kujundusega KOVTP-2019 kodulehe versiooni.

Uus leht on värske ja tänapäevase ilmega ning mis kõige olulisem: kohandub palju paremini mobiilivaatele. Üle poole meie kodulehe külastajatest teevad seda just läbi nutiseadme.

Muutnud on päis ja jalus, värvilahendused ning peamiste elementide kuvamine.

Navigeerimissüsteem on loogilisem ja mugavam (eriti mobiilivaates), kuid eks esialgu tahab natuke ümberharjumist. Kui vajalikku teemat ei leia, võib vajutada päisesse paigutatud sisukaardile ning avaneb kogu kodulehe menüü.

Uudiste kuva on nüüd piltidega ja kalender liikus uudiste alla. Avalehel kuvatakse viimased uudised ja lähemad kalendrisündmused. No praegu on küll "lähemateks" kalendrisündmusteks nt oktoobris toimuv kontsert ja järgmise aasta 6. märtsil aset leidev suur valla sünnipäevapidu, kuid varsti-varsti saad lugeda jälle nädala sündmuste kohta.

Kõik uudised ja kogu kalendri leiad „Üldinfo" alt.

Nagu endiselgi lehel, asuvad ka uues versioonis päevakajaliste teemade bännerid ning ilmateade avalehe paremas veerus (mobiilivaates liiguvad need kalendrisündmuste alla). Sellest veerust leiate ka otsetee blankettidele ja e-vormidele ning ametnike kontaktidele.

Lehe jaluses on tagasisidevorm, millele võib julgelt saata oma arvamusi ja tähelepanekuid kodulehe kohta. Soovime, et saaksite meie lehelt kogu olulise info vallas toimuvast.

Mine nüüd uudistama siit.