« Tagasi

Raplamaa omavalitsustöötaja 2019 on Maarika Leenurm

2018. aastast tähistatakse 1. oktoobril Eestis omavalitsuspäeva.

Raplamaa Omavalitsuste Liit kutsus selle puhul 4. oktoobril Rapla Kultuurikeskusesse maakonna omavalitsusüksuste juhid, ametnikud, töötajad ja vallavolikogude liikmed.

Kokkutulnuid tervitas Raplamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimees Heiki Hepner ning ettekandega „Mida on töös inimestega kasulik teada neuropsühholoogiast" esines Ruti Einpalu.
Muusikalist vahepala pakkusid Rapla ja Märjamaa muusikakoolide õpilased.

"Raplamaa omavalitsustöötaja 2019" aunimetusega tunnustati Rapla vallast kauaaegset sotsiaaltööspetsialisti Maarika Leenurme. Tunnustusega kaasnes ka maakonna hõbedane rinnamärk.

Maarika Leenurm asus sotsiaaltööspetsialistina ametisse 2003. aasta alguses. Ta on viisakas, kannatlik ja kindlakäeline suhtleja, kes ei jäta klienti üksi ega nõutuks. Maarika jaoks on kõik pöördujad olulised: lastest eakateni, vaestest jõukateni, hädalistest toimetulejateni. Südamega tehtud töö on pälvinud pika karjääri jooksul klientide austuse ja sooja tänu. Ta on hinnatud kaaslane, meeskonnatöös lojaalne ja kollegiaalne, jagab meeleldi oma teadmisi ja kogemusi, samuti arvestab teiste ettepanekutega.

Kohila vallast pälvis tunnustuse finantsnõunik Piret Puun, Märjamaalt pearaamatupidaja Enna Ots ja Kehtnast maakorralduse spetsialist Ene Sulg.

Soovime tunnustuse saajatele palju õnne ja jaksu edaspidiseks oma valla elu edendamisel.

Maarika Leenurm
pilt

 

pilt

 

Maarika Leenurm, Ene Sulg ja Enna Ots pidupäevatorti lõikamas.

pilt