Raplamaa omavalitsustöötaja 2021 Rapla vallast on Ülle Eesik-Pärn

1. oktoobril tähistatakse Eestis omavalitsuspäeva. Raplamaa Omavalitsuste Liit kutsus selle puhul maakonna omavalitsusüksuste juhid, ametnikud, töötajad ja vallavolikogude liikmed TOHI Distillerysse tähistama Raplamaa IV omavalitsuspäeva ning ühtlasi ka Raplamaa Omavalitsuste Liidu 30. sünnipäeva. Nagu varasemalt, tunnustati ka  sellel aastal Raplamaa omavalitsustöötajaid.
Raplamaa Omavalitsustöötaja 2021 tunnustuse pälvisid Rapla vallasekretär Ülle Eesik-Pärn, Kehtna vallavanem Indrek Kullam, Kohila ehituskonsultant Tea Raudsep ja Märjamaa valla Vigala osavallavanem Priit Kärsna.

Rapla vallasekretär Ülle Eesik-Pärn alustas oma tööd kohalikus omavalitsuses 2014. aastast Juuru vallasekretärina. Peale 2017. aasta sügisel toimunud haldusreformi on Ülle Eesik-Pärn Rapla valla vallasekretär. Sellest ajast alates on Ülle Rapla Vallavalitsuse kui ametasutuse tõrgeteta funktsioneerimise kõige olulisem inimene. Igapäevaselt on ta Rapla valla ametnike, vallavalitsuse ja volikogu liikmete teenistuses, nõustades, selgitades ja parandades meie tööd. 12-tunnised ja pikemad tööpäevad ei ole tal mitte mõned erandid kuus vaid pidev iganädalane reaalsus. Tema keskendumisvõime üle võivad kolleegid vaid imetlust tunda, samuti tema võime ja tahtmise üle igas teemas kaasa mõelda. Ülle hindab väga täpsust ja korrektsust, mistõttu ei jää tema silmale varju ükski viga dokumentides ja kirjades, mis tema töölaualt läbi käib. Samuti ütleb ta ausalt välja kui midagi on valesti tehtud või tegemata jäetud.  Välja ütleb ta ka selle, mis hästi ja tunnustamist väärt. Ausus, täpsus, otsekohesus, meeletu töövõime on omadused, mis on kohalikus omavalitsuses töötades väga olulised.

Soovime Üllele palju õnne ja jaksu edaspidiseks valla elu edendamisel.

tunnustatud
Pildil vasakult Priit Kärsna, Tea Raudsep, Ülle Eesik-Pärn ja Indrek Kullam