« Tagasi

Teade Rapla Perearstikeskus OÜ patsientidele

Rapla Perearstikeskuse kollektiiv kolib 30. septembriks senisest asukohast Lasteaia 12 uuele aadressile Alu tee 1, Rapla haigla kirikupoolsesse korpusesse. Palume meie nimistute patsientidelt kolimise perioodiks kannatlikkust ja mõistvat suhtumist.

Perearstide uued ruumid asuvad Rapla haigla vanemas, kahekordses korpusesse. Perearstikeskuse külastamiseks tuleb siseneda maja peauksest, perearstikeskuse ruumid asuvad I korrusel paremat kätt ja tervel  II korrusel.  Majas on tõstuk, inimestel, kel on raske treppidest liikuda, saavad kasutada tõstukit II korrusele tulemiseks. Samuti on II korrusel imetamistuba.

Perearstikeskuse registratuur asub II korrusel  patsientide ootealal.  II korruse ootealal on järjekorraautomaat kust saab võtta järjekorra numbreid registratuuri või protseduuride tuppa pöördumiseks. Ka I korrusel on protseduuride tuba, mille taga on samuti järjekorraautomaat. 

Seoses kolimisega toimuvad muudatused ka perearstide töökorralduses.
Perearstikeskusega kontakteerumiseks jäävad kaks telefoninumbrit: 485 5344 ja 485 7706.
Perearstikeskuse e-mail on rapla.perearst@gmail.com ning elektroonilisi teateid saab saata ka kodulehe kaudu.
Telefoninumber 489 4011 (endine dr Herodese number) ei jää kasutusse. 

Perearstikeskusesse helistamisel vastavad kõnedele pereõed. Kui on soov registreeruda vastuvõtule, palun rääkige mõne sõnaga oma terviseprobleemist, et pereõde leiaks Teie seisundist lähtuvalt Teile sobiva aja perearsti või pereõe vastuvõtule. Kuna telefonidele vastavad pereõed, siis perearstidele otse helistada enam ei saa. Perearstid hakkavad ise helistama nendele patsientidele, kes vajavad arsti tähelepanu terviseseisundi või analüüside tulemuste tõttu. Aastate jooksul on meie perearstide nimistud suureks kasvanud, nimistutes on palju selliseid patsiente, kel on erinevad kroonilised haigused ning perearstil peab olema aega, et tegeleda inimestega, kelle terviseseisund vajab arstlikku nõuannet.  

Tuletan veel meelde, et kui teil on olnud vajadus pöörduda terviseprobleemi või trauma tõttu mõne haigla erakorralise meditsiini osakonda ning tervisest tulenevalt on vajalik töövõimetuslehte perearstilt, siis palun võtke perearstikeskusega 2-3 tööpäeva jooksul ühendust, et saaksime infot töövõimetuslehe vajaduse kohta ning vajadusel kokku leppida aja järgnevateks visiitideks. 

Retseptide pikendamiseks võib helistada perearstikeskusesse või saata teate e-postile rapla.perearst@gmail.com
Kui Teie kontaktandmed on muutunud, palun teavitage sellest ka perearstikeskust.

Uusi ja avaramaid töötingimusi oleme koos oma patsientidega  aastaid oodanud, loodame, et kolimisega seotud võimalikud segadused lahenevad kiiresti.
Head tervist soovides
Kadri Luga
Rapla Perearstikeskuse juhataja