Aastavahetusel on suurepärane võimalus Veneetsia arhitektuuribiennaali jaoks pildistada meie keskväljakut

Järgmisel aastal Eestit Veneetsia 17. arhitektuuribiennaalil esindava ekspositsiooni „Väärikas kahanemine" autorid kutsuvad kõiki eestimaalasi üles saatma fotosid viimastel aastatel „Eesti Vabariik 100" arhitektuuriprogrammi „Hea avalik ruum" raames valminud linnaväljakutest ja -keskustest Tõrvas, Põlvas, Valgas, Raplas, Võrus, Kuressaares, Elvas ja Rakveres.

"Kutsume üles pildistama nimetatud linnade uuendatud keskusi ning inimeste ja elu toimimist nendes. Tähtis on, et foto kannaks emotsiooni, sellel oleks näha inimesi nautimas ja kasutamas uut linnaruumi," ütles ekspositsiooni üks autoritest arhitekt Kalle Vellevoog.

Loe täpsemalt siit.