Algasid kunstmurustaadioni ehitustööd!

Nagu tähelepanelikud linnakodanikud on juba märganud, mürisevad viimastel nädalatel Rapla linnas Kesklinna kooli juures endise suusamäe koha peal autod ja traktorid – alanud on Rapla kunstmurustaadioni ehitustööd. Ehitajaks on Kivipartner OÜ. Omanikujärelevalvet teeb OÜ Tarindiprof. Sõlmitud ehituslepingu järgi saab kunstmuruväljakut kasutada alates 1. oktoobrist. Rajatava väljaku mõõtmed on 65m x 105m ning lisaks staadionile rajatakse ka müratõkke vall koos tribüüniga, tänavavalgustus, kergliiklusteed ja parklad.

Kunstmurustaadioni rajamist toetavad nii Eesti riik läbi maakondade arengustrateegiate elluviimise toetusmeetme kui ka Eesti Jalgpalliliit. Tööde maksumuseks on planeeritud kokku on 1 054 868 eurot.

Kuna ehitustööde käigus tuleb ette nii mürarikkaid töid kui ka liiklusümberkorraldusi ja tänavate sulgemist, palume elanikelt mõistvat suhtumist.

pilt ehitustöödest

pilt Rapla kunstmurustaadioni ehitustöödest õhtul