Rapla Rahvusvaheline Lauljate Suvekool

Rapla Kirikumuusika Festivali raames toimub Rapla Rahvusvaheline Lauljate Suvekool, vt https://www.raplafestival.ee/suvekool,  ka sellel aastal.

XI RAPLA RAHVUSVAHELINE LAULJATE SUVEKOOL 1.07-5.07
Rapla kultuurikeskuses (50 km Tallinnast)

Juhendajad:
PILLE LILL (sopran),
AARE SAAL (bariton, RO Estonia),
kontsertmeister Tiina Kärblane.

Teretulnud on nii laulu (üli)õpilased kui lauljad, kes on juba omandanud akadeemilise kõrghariduse kui ka lauluentusiastid alates 15. eluaastast!

Suvekooli programm sisaldab:
– 4 (~ 40 min) individuaalset õppetundi
– 3 (~ 60 min) ansambliseanssi
– 3 õhtust vestlust
– kontsertesinemine Rapla Kirikumuusika Festivalil 5. juulil kell 19.00 Rapla Kultuurikeskuses
– teiste festivalikontsertide külastused, vaata festivali programmi www.raplafestival.ee.

Osalustasu: 290€ (Eesti kodanikud saavad taotleda stipendiumi summas 120 eurot osalustasu toetuseks).

Tasu hõlmab kõiki suvekooli programmi raames loetletud punkte, lisaks söögikordi ja majutust 4 ööd Rapla kesklinnas asuvas moodsas ühiselamus.

Osalustasu passiivsetele kuulajatele: 20€ päevas, 60€ kogu kursuse eest (kuulajatel on võimalus ööbida suvekooli ühiselamus 15€ öö kohta).

Taotlus osalemiseks pealkirjaga „Rapla lauljad" saatke palun e-posti aadressile plmf@plmf.ee

Registreerimine kuni 28.06.2020

Lisainfo: