Kingi tund oma suvest ja päästa elusid!

Regionaalhaigla Verekeskus käib sel suvel Eesti linnades tuuril egiidi all „Kingi tund oma suvest ja päästa elusid!". Meie neljas peatumispaik on 05. ja 06. augustil Rapla Kultuurikeskuses, kuhu ootame kõiki Raplamaa heasüdamlikke doonoreid verd loovutama.

See aasta on Verekeskusele kujunenud tavapärasest keerulisemaks ja iga doonori panus on ülioluline ning just seepärast kutsumegi Teid oma meeskonnaga vereloovutusele, et näidata linnakodanikele head eeskuju – tihtipeale vajavad inimesed just sõbra ja armastatud inimese julgustavat üleskutset!

Iga päev vajavad kümned patsiendid Eesti haiglates doonorverd. Abivajaja rolli võivad õnnetu juhuse tõttu sattuda meie sõbrad, lähedased ja tuttavad ning doonorivere olemasolust võib ühel päeval sõltuda ka meie enda elu. Selleks ei pea olema arst, et päästa elusid. Piisab vaid heast tahtest.