Muudatus bussimarsruudis seoses Viljandi mnt sulgemisega Tallinnas

Viljandi mnt sulgemine Tallinna haldusterritooriumil 03.08 – 15.12.2020

Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti ning Tariston AS vahel on sõlmitud töövõtuleping Viljandi maantee rekonstrueerimiseks lõigus Pärnu maantee - Liivametsa tee.

Ehitustööde algus on 03.08.2020 ning tööd kestavad kuni 15.12.2020 (ka. sulgemine)

Ehitustööde teostamiseks suletakse 03.08.2020 Viljandi maantee lõik alates Pärnu maanteest.

Ümbersõit on korraldatud mööda Männiku teed ja Valdeku tänavat.

Ümbersõidule on suunatud bussiliinid ning liinide alg ja lõpp-peatustest väljumisajad ei muutu.
• 116 Tallinn – Kiili – Nabala – Paekna – Sookaera
• 116A Tallinn – Kiili – Sõmeru
• 219 Tallinn – Kurtna – Kiisa
• 25 Rapla – Tallinn

Liinidel jääb teenindamata peatus VILJANDI MAANTEE.

Liinid peatuvad ümbersõidu perioodil peatuses RISTI. Ümbersõidu teel olevates bussipeatustes liinid ei peatu va Tallinnasse siseneval suunal peatus Raku.

Uus liikumistee
liiklusskeem