Asfalteerimistööd ning bussiliiklus 14.-15. september 2020 Tallinna maanteel Raplas

AS Tref Nord alustab Rapla linnas Tallinna maantee (Välja tn ristist kuni Viljandi mnt ringteeni) põhitee asfalteerimistöödega esmaspäeval, 14.septembril.

Tööd kestavad hommikul kella 8st kuni 20ni õhtul. Liiklusele on  põhitee suletud esmaspäeva hommikust kuni teisipäeva hommikul kella 7ni.

Mahasõitude asfalteerimistööd on planeeritud teostada teisipäeval, 15. septembril, pärast põhitee asfalteerimist. Mahasõitude asfalteerimisel on liiklus osaliselt tööde tsoonis suletud.

Tulenevalt muutlikust ilmastikust palume arvestada võimalusega, et ka teisipäeval, 15. septembril, on  teelõik liikluseks suletud.

Tööde ajutise liikluskorralduse skeem

Täpsustavate küsimuste osas palume võtta ühendust objektijuhi Rasmus Krooniga tel 5595 5355 või projektijuhi Maarek Taroga tel 53047461.

Ühistransport on ümbersuunatud Eha tänava kaudu mõlemal päeval s.o 14.-15. september 2020.

Ehitustööde ajal ei teenindata Kesklinna bussipeatust, mis on ajutiselt viidud aadressile Viljandi mnt 17 (Rapla vallamaja ette).

Liinidel võib olla hilinemisi!

Palume jälgida liikluskorraldust ning  infot valla kodulehel ja FBs.