Raplamaa Omavalitsuste Liit jagas tunnustusi

18. veebruaril toimus Rapla Kultuurikeskuses Raplamaa Omavalitsuste Liidu tänugala, kus tunnustati Eestimaa õpib ja tänab 2020 Raplamaa nominente, anti üle kolm Raplamaa Hõbedast Vapimärki ja maakonna tippauhind RAPLA REDEL koos Raplamaa Kuldse Vapimärgi ning rahalise preemiaga.

Hõbedase vapimärgi pälvisid Rapla Kesklinna kooli kauaaegne muusikaõpetaja Eha Meidla, Mahtra talurahvamuuseumi teadur ja peavarahoidja Rait Talvoja ning Kaiu Laskurklubi treener Liivi Erm.

Maakonna tippauhind Rapla Redel ja kuldne vapimärk omistati Salutaguse Pärmitehas AS pikaaegsele tegevjuhile Tiina Valgule.

Eestimaa õpib ja tänab 2020 raames tunnustati galal mitmeid Rapla valla haridusasutustega seotud tublisid tegijaid:
Aasta klassiõpetaja: Elin Kiin Hagudi Põhikoolist
Aasta klassijuhataja: Tarmo Härma Hagudi Põhikoolist
Aasta huvialaõpetaja: Anne Paluoja, kes töötab Rapla Kesklinna Koolis, Raikküla Koolis
Aasta hariduse sõber: Allan Kirspuu Polstertehnik OÜst

Koroonakriisi tõttu oli tänugala lühikese kavaga, piiratud osalusega ja hajutatult suures saalis. Kutsutud olid ainult tunnustatavad ja kohalike omavalitsuste juhid.

Tänugalat on võimalik järelvaadata allpool..