Ametisse asus värske sotsiaaltöö peaspetsialist

Alates 05. aprillist on Rapla Vallavalitsuses ametis sotsiaaltöö peaspetsialist Meeli Tuubel.

Meeli Tuubel on elanud ja tööalaselt tegutsenud peamiselt Lõuna-Eestis ja on hiljaaegu liikunud Harjumaale, üsna Raplamaa lähedusse.

Uue sotsiaaltöö peaspetsialisti roll on Rapla vallas sotsiaalteenuste arendamine, valdkonna tegevuste korraldamine ning koostöövõrgustiku loomine ja tegevuste koordineerimine tagamaks valla elanikele parem elukvaliteet ja toimetulek ühiskonnas.

Varasemalt on ta sotsiaalvaldkonda juhtinud Valga Linna- ja Vallavalitsuses ning tegutsenud projektijuhina ja piirkonnajuhina Sotsiaalkindlustusametis. Meeli toob välja, et just kohaliku omavalitsuse sotsiaaltöö on talle südamelähedaseim. Meelil on magistrikraad Tartu Ülikooli sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika ning ka õigusteaduse erialal. Usume, et pikaajaline kohalikus omavalitsuses töötamise kogemus ja omandatud haridus on andnud Meelile väärtuslikud oskused olemaks edukas sotsiaaltöö peaspetsialisti ametikohal.

Sotsiaaltöö peaspetsialistiga saab ühendust meeli.tuubel@rapla.ee ja telefonil +372 53 426 030.
Tere tulemast meie meeskonda ja soovime palju edu Rapla valla sotsiaalvaldkonna edendamisel!