Ametisse asus värske sotsiaaltöö peaspetsialist

4. oktoobrist on Rapla Vallavalitsuses ametis sotsiaaltöö peaspetsialist Heidy Koch.

Uue sotsiaaltöö peaspetsialisti roll on Rapla vallas sotsiaalteenuste arendamine, valdkonna tegevuste korraldamine ning koostöövõrgustiku loomine ja tegevuste koordineerimine tagamaks valla elanikele parem elukvaliteet ja toimetulek ühiskonnas.

Varasemalt tegi Heidy Koch sotsiaaltööd Lääne-Nigula Vallavalitsuses. Ta toob välja, et just sotsiaaltöö peaspetsialisti ametis alustamine on talle karjääriteel oluline samm, kuna peab olulisimaks uuenduste vajalikkust ja pidevat arengut. Heidyl on magistrikraad Tallinna Ülikooli sotsiaaltöö erialal. Usume, kohalikus omavalitsuses töötamise kogemus ja omandatud haridus on andnud Heidyle väärtuslikud oskused täitmaks edukalt sotsiaaltöö peaspetsialisti rolli Rapla Vallavalitsuses.

Sotsiaaltöö peaspetsialistiga saab ühendust Heidy Kochi telefonil +372 5342 6030, e-posti aadressil heidy.koch@rapla.ee.

Tere tulemast meie meeskonda ja soovime Sulle palju edu Rapla valla sotsiaalvaldkonna edendamisel!