Raplas läbib uuenduskuuri Kaubamaja plats

Vallavalitsus sõlmis möödunud nädalal lepingu Leokivi OÜga  Kaubamaja platsi ümberehituseks.

Kavas on kujundada Kaubamaja plats kenaks istumiskohtadega alaks. Täna on plats olnud kasutuseta, üldplaneeringu kohaselt on ala haljasala maa. Kõrval olevad kinnistud muutuvad üha kaunimaks ja senini kasutuseta olnud muruala vajab samuti korrastamist ja linnale kohaselt õige funktsiooniga nn järeletulemist. Tallinna mnt suunal jalakäijate liikumine on senini ilma korraliku peatuspaigata, kuid vana tõde, et nii laps kui vanem inimene ei suuda väga pikka maad ilma vahepealse istumise ja puhkepausita läbida.

Seega teeme avalikule alale korraliku kivikattega ala, mis kujunduse poolest flirdib pisut keskosaga. Juurde pingid, jalgrattahoidlad ja haljastus ehk hubane istumise- ja peatuspaik tänavat mööda kulgejale.

Tööd valmivad detsembri esimeses pooles.

Vaata, mis täpsemalt plaanis on teha, siit.